3384-2

برگزاری کلاسهای کاربردی آشنائی با نهج البلاغه در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام

 

3384-2به همت اداره کل برنامه های فرهنگی و آموزشی، کلاسهای کاربردی آشنائی با نهج البلاغه در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام این کلاسها از ۱۸ مردادماه به مدت ده جلسه هر هفته یکشنبه ها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸ در سالن اندیشه جوان واقع در صحن مصلای آستان مقدس برگزار خواهد شد. بر اساس این گزارش در این کلاسها دکتر بخشعلی قنبری مدرس دانشگاه به بیان مفاهیم کاربردی آشنائی با نهج البلاغه خواهد پرداخت. روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام ضمن دعوت از عموم علاقمندان و دانش پژوهان جهت شرکت در این کلاس ها، مقدم کلیه شرکت کنندگان در این جلسات را گرامی می دارد

http://naarvan1.blogfa.com/

کارگاه مقاله نویسی

دانشجویان محترم الهیات

کارگاه مقاله نویسی در تاریخ ۱۱ اسفند در خصوص پرسش و پاسخ فعالیت های پژوهشی ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار می گردد.

مکان: ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور تهران جنوب

image-b572b14c78a69c16026b681f1bdcd6651faf0c574efb510d3882bad347f79b3d-V

 

1n00019444-b

قابل توجه شرکت کنندکان در همایش نهج البلاغه!

با توجه به اینکه برخی از صاحبان اثار در روز همایش نهج البلاغه در محل برکزاری , حضور نداشتند؛ کواهی های صادره به ادرس پستی ایشان ارسال شد.

به دلیل نقص در مشخصات فردی,( شماره تلفن- ادرس پستی)  برخی از این کواهی ها با تاخیر ارسال شد. با این وجود چنانچه مشکلی در دریافت کواهی ها بود, لطفا از طریق شمارها تلفن  ۰۹۱۹۲۲۴۰۳۶۷  همکاران ما را مطلع سازید, تا برای رفع ان اقدام شود.

لازم به ذکر است مقالاتی که موفق به کسب رتبه علمی در همایش شده اند, در / فصلنامه علمی پژوهشی (پژوهش های نهج البلاغه)/ مجموعه مقالات همایش / فصلنامه علمی تخصصی نهج البلاغه (معارف نهج البلاغه) به چاپ میرسد و نسخه چاپ شده ان برای صاحبان اثار ارسال میکردد.

تاریخ چاپ اثار؛ (با توجه به نوبت چاپ فصلنامه ها) متفاوت است , اما تلاش ما بر این است که تا پایان سال جاری این کار صورت پذیرد.